užsiėmimai nuotoliniu būdu

92%

Tiek vaikų, preito karantino metu pradėjusių lankyti mūsų virtualius užsiėmimus, nusprendė ir toliau juos tęsti!

Kodėl verta dalyvauti virtualiuose užsiėmimuose?

  • Vaikas turiningai praleis laiką neišeidamas iš namų
  • Bus užtikrinamas vaiko ugdymo tęstinumas. Jis geriau įtvirtins jau įgytas žinias, nes pritaikys jas kitoje aplinkoje ir įgis dar daugiau naujų ir naudingų įgūdžių
  • Bus išlaikomas kontaktas su mokytoja ir užsiėmimų draugais
  • Užsiėmimų metu bus naudojamos vaizdinės bei garsinės primonės
  • Tai nebus vien valanda prie kompiuterio, kartais bus ir tokių užduotėlių, kurios skatins vaikus pajudėti
  • Užduotys, skirtos atlikti savarankiškai, kitaip vadinamos namų darbais, dažnai tampa našta ne tik vaikams, bet ir tėvams. Nors tokios užduotys ir yra numatomos mūsų užsiėmimuose, tai bus linksmi ir motyvuojantys iššūkiai ir skirti tik tiems, kurie patys norės jas atlikti

Ką užsiėmimams reikia turėti?

Nuotoliniuose užsiėmimuose bus galima dalyvauti turint kompiuterį, planšetę arba telefoną (rekomenduojame naudotis kompiuteriu). Pamokoje dalyvavimas neįmanomas be veikiančio mikrofono ir vaizdo kameros (tokiu atveju būtumėt tik stebėtojai). Taip pat reikia atsisiųsti „Zoom“ vaizdo konferencijų ir pokalbių platformą, per kurią vyks užsiėmimas.

Kaip pasiruošti pirmam užsiėmimui?

Ruoštis nieko nereikia. Svarbu turėti virtualiam pokalbiui reikalingą įrangą ir iš anksto ją įjungti. Jei „Zoom“ platforma anksčiau naudotis neteko, reikės prie jos prisiregistruoti. Likus kelioms minutėms iki užsiėmimo su gera nuotaika reikės paspausti mūsų atsiųstą nuorodą ir leistis į naujų mokymosi nuotykių pasaulį.

Ar tėvams būtina dalyvauti?

Būtų labai gerai, jei būrelio pradžioje tėvai galėtų pabūti su vaiku prie kompiuterio. Gali prireikti pagalbos prisijungti. Mažesnių vaikučių tėvams - bent pirmuosius užsiėmimus pabūti kartu viso užsiėmimo metu.

Dažniausiai užduodami klausimai

1

Kokia yra vieno mėnesio užsiėmimų kaina?
Vieno užsiėmimo kaina - 6 €. Mokestis renkamas kartą per mėnesį (mokama kiekvieno mėnesio pradžioje). Mėnesio mokestis apskaičiuojamas vieno užsiėmimo kainą padauginus iš to mėnesio dienų kai vyksta užsiėmimai skaičiaus. Pavyzdžiui, jei užsiėmimai vyksta trečiadieniais, o gegužės mėnesį yra 4 trečiadieniai, tai dauginam 6x4=24, taigi už gegužę mokėtina suma bus 24 €.

2

Kokio amžiaus vaikams galima dalyvauti užsiėmimuose?
Šiuo metu užsiėmimuose dalyvauja vaikai nuo 4 iki 11 m. Grupės skirstomos pagal amžių ir kalbos mokėjimo lygį. Yra 3 lygių grupės: 1-oji šnekučiai 4-7 m., 2-oji kalbiukai (pradedantieji) 8-10 m., 3-ioji kalbiukai (pažengę) 8-11 m. Atsižvelgiant į individualius vaiko įgūdžius ir daromą pažangą grupę galima keisti.

3

Ar galiu gauti nuolaidą, jei užsiėmimuose dalyvauja daugiau nei vienas mano vaikas?
Jei pamokėlėse dalyvauja daugiau nei vienas šeimos vaikas, už vieną jų mokama pilna kaina, o visiems kitiems taikoma 20% nuolaida.

4

Ką daryti, jei vaikas užsiėmime dalyvauti negali?
Jeigu vaikas dėl pateisinamų priežasčių ir iš anksto pranešęs nedalyvauja užsiėmime jam bus grąžinami 50% nuo užsiėmimo, kuriame nedalyvo, sumos. Apie nedalyvavimą geriausia pranešti dieną prieš užsiėmimą, o vėliusiai - iki jo likus dviem valandom.

5

Kaip pasinaudoti NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo) mokinio krepšeliu?
Kalbų ir kultūrų lizdelis yra akredituotas neformaliojo vaikų švietimo teikėjas. Tėveliams, norintiems paskirti vaiko NVŠ krepšelį Kalbų ir kultūrų lizdeliui ir gauti nuolaidą mokesčiui už užsiėmimus, reikia registracijos formoje pateikti vaiko asmens kodą, kad mokyklos administratorius Lietuvos mokinių registre galėtų priskirti NVŠ krepšelį pasirinktai programai. Vaikų grupės, su galimybe pasinaudoti NVŠ krepšeliu, renkamos du kartus per metus. Informacija apie laisvas vietas NVŠ krepšeliui gauti teikiama visiems užpildžiusiems registracijos anketą arba susisiekusiems asmeniškai.
Šiuo metu NVŠ mokinio krepšelis yra 11 Eurų. Tai reiškia, kad mokinio, kuris naudojasi NVŠ krepšeliu pas mus, kiekvieno mėnesio mokestis yra sumažinamas 11 Eurų.

6

Ar yra galimybė atidirbti praleistą užsiėmimą?
Taip. Jei yra suformuotos tos pačios programos kelios grupės, mokinys gali sudalyvauti kitos grupės užsiėmime.

susisiekime