Lietuvių kalbos užsiėmimai

Kaip tau sekasi?

Puikiai!

Esame labai laimingi, kad susidomėjote mūsų kalbų užsiėmimais!

Stengiamės, kad jos būtų naudingos ir įdomios kiekvienam vaikui, nepriklausomai nuo to, ar jis dar tik pradeda mokytis užsienio kalbos, ar jau yra pažengęs

Keliamės į virtualią erdvę!

Karantino metu užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu. Daugiau apie tai skaitykite čia:
Skaityti daugiau

kaip ir ko bus mokoma?

Mokomymasis žaidimo forma

Užsiėmimų metu vaikai mokysis lietuvių kalbos aktyviai bendraudami, žaisdami, dainuodami ir įsitraukdami į kitą, vaikų poreikius atitinkančią ugdomąją veiklą. Mūsų užsiėmimais naudojami metodai skirsis nuo tų, kurie dažniausiai taikomi bendrojo lavinimo mokyklose.

Pagrindinis mokymo principas – sėkmės patyrimas.

Padėsime kiekvienam vaikui įgyti pasitikėjimo savimi, kurio trūkumas yra didžiausia problema mokantis užsienio kalbų.

su mumis smagu!

  • Naujos pažintys, socialinių įgudžių tobulinimas
  • Kalbų mokymasis žaidimo forma
  • Kultūrinis pasaulio pažinimas
  • Kūrybiški užsiėmimai
  • Mokymasis, paremtas sėkmės patyrimu

Užsiėmimų laikas

Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę. Vieno užsiėmimo trukmė 60 min.

Užsiėmimų pobūdis

Užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu iš namų. Prieš užsiėmimą gausite nuorodą, kurią paspaudę būsite nukreipti į virtualią užsiėmimų erdvę.

Mokymo principas

Lietuvių kalbos mokymas yra integruotas į smagius žaidimus ir pramogas.

Amžiaus grupės

Šiuo metu lietuvių kalbos užsiėmimai organizuojami dviems amžiaus grupėms - ikimokyklinukams ir vaikams nuo 3 klasės.

Apmokėjimas ir dalyvavimo tvarka

Vieno užsiėmimo kaina 6 €. Į šią sumą įskaičiuoti visi mokesčiai, patalpų nuoma, užsiėmimams reikalingos priemonės. Mokestis bus renkamas kartą per mėnesį (mokama kiekvieno mėnesio pradžioje). Mėnesio kaina priklausys nuo to, kiek kartų per mėnesį bus užsiėmimų.

Sutarties pasirašymas

Gavę Jūsų registracijos patvirtinimą (kaip tai padaryti rasite žemiau), atsiųsime sutartį, kad galėtumėte su ja susipažinti. Sutartys bus pasirašomos po pirmo užsiėmimo. Sutartis įsigalios pasirašymo dieną ir galios iki užsiėmimų ciklo pabaigos. Abi šalys turės teisę raštu nutraukti sutartį bet kuriuo metu, būtinai įvardijant to priežastis.

Kaip vyksta registracija?

1

Pirmas žingsnis

Iš žemiau esančio tvarkaraščio išsirinkti jums tinkančią užsiėmimų grupę ir laiką, bei paspausti mygtuką „Registruotis“

2

Antras žingsnis

Užpildyti atsidariusią formą. Gavę informaciją mes su Jumis susisieksime, kad galėtume aptarti visus formalumus, supažindinti Jus su sutarties sąlygomis, atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

3

Trečias žingsnis

Apgalvoti mūsų pasiūlymą ir priimti sprendimą, ar dalyvauti užsiėmimuose. Jei nuspręsite užsiėmimuose dalyvauti - pasirašysime neformalaus vaikų ugdymo paslaugos teikimo sutartį.

Registracija į užsiėmimus

Užsiėmimai NUOTOLINIU BŪDU
Grupė Užsiėmimo laikas Užsiėmimo trukmė Kaina už vieną užsiėmimą
Nuo 1 kl. ir vyresniems
Antradienis | 18:00-19:00
Antradienis
18:00-19:00
60 min. 6 €
Ikimokyklinukams
Ketvirtadienis | 17:00-18:00
Ketvirtadienis
17:00-18:00
60 min. 6 €

Užsiėmimų akimirkos

Dažniausiai užduodami klausimai

1

Kokia yra vieno mėnesio užsiėmimų kaina?
Vieno užsiėmimo kaina - 6 €. Mokestis renkamas kartą per mėnesį (mokama kiekvieno mėnesio pradžioje). Mėnesio mokestis apskaičiuojamas vieno užsiėmimo kainą padauginus iš to mėnesio dienų kai vyksta užsiėmimai skaičiaus. Pavyzdžiui, jei užsiėmimai vyksta trečiadieniais, o gegužės mėnesį yra 4 trečiadieniai, tai dauginam 6x4=24, taigi už gegužę mokėtina suma bus 24 €.

2

Kokio amžiaus vaikams galima dalyvauti užsiėmimuose?
Šiuo metu užsiėmimuose dalyvauja vaikai nuo 4 iki 11 m. Grupės skirstomos pagal amžių ir kalbos mokėjimo lygį. Yra 3 lygių grupės: 1-oji šnekučiai 4-7 m., 2-oji kalbiukai (pradedantieji) 8-10 m., 3-ioji kalbiukai (pažengę) 8-11 m. Atsižvelgiant į individualius vaiko įgūdžius ir daromą pažangą grupę galima keisti.

3

Ar galiu gauti nuolaidą, jei užsiėmimuose dalyvauja daugiau nei vienas mano vaikas?
Jei užsiėmimuose dalyvauja daugiau nei vienas šeimos vaikas, už vieną jų mokama pilna kaina, o visiems kitiems taikoma 20% nuolaida.

4

Ką daryti, jei vaikas užsiėmime dalyvauti negali?
Jeigu vaikas dėl pateisinamų priežasčių ir iš anksto pranešęs nedalyvauja užsiėmime jam bus grąžinami 50% nuo užsiėmimo, kuriame nedalyvo, sumos. Apie nedalyvavimą geriausia pranešti dieną prieš užsiėmimą, o vėliausiai - iki jo likus dviem valandom.

5

Kaip pasinaudoti NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo) mokinio krepšeliu?
Kalbų ir kultūrų lizdelis yra akredituotas neformaliojo vaikų švietimo teikėjas. Tėveliams, norintiems paskirti vaiko NVŠ krepšelį Kalbų ir kultūrų lizdeliui ir gauti nuolaidą mokesčiui už užsiėmimus, reikia registracijos formoje pateikti vaiko asmens kodą, kad mokyklos administratorius Lietuvos mokinių registre galėtų priskirti NVŠ krepšelį pasirinktai programai. Vaikų grupės, su galimybe pasinaudoti NVŠ krepšeliu, renkamos du kartus per metus. Informacija apie laisvas vietas NVŠ krepšeliui gauti teikiama visiems užpildžiusiems registracijos anketą arba susisiekusiems asmeniškai.
Šiuo metu NVŠ mokinio krepšelis yra 11 Eurų. Tai reiškia, kad mokinio, kuris naudojasi NVŠ krepšeliu pas mus, kiekvieno mėnesio mokestis yra sumažinamas 11 Eurų.

6

Ar yra galimybė atidirbti praleistą užsiėmimą?
Taip. Jei yra suformuotos tos pačios programos kelios grupės, mokinys gali sudalyvauti kitos grupės užsiėmime.

susisiekime